Pre-loader

Privātuma politika

DATU APSTRĀDES VISPĀRĪGS RAKSTUROJUMS

Mēs zinām, ka Jūsu dati ir liela vērtība, tādēļ apstrādājam Jūsu datus, ievērojot konfidencialitātes prasības un rūpējamies, lai Jūsu dati pie mums būtu drošībā! Personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Šajā ziņojumā varēsiet iepazīties kā mēs veicam datu apstrādi komercdarbības ietvaros, ja Jūsu dati nonākuši pie mums apmeklējot kādu no mūsu rīkotajiem pasākumiem vai sadarbības rezultātā!

Mēs veicam atbilstošus juridiskos, fiziskos, tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas ir nepieciešami saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un Eiropas Savienības (turpmāk tekstā ES) piemērojamiem tiesību aktiem. Visi pakalpojumu sniedzēji, kas ir mūsu personas datu operatori (apstrādātāji), ir rūpīgi izvēlēti un informēti par pasākumu kopumu, kas tiem jāveic, lai nodrošinātu Jūsu personas datu konfidencialitāti un aizsardzību.

KĀDĒĻ MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU DATUS UN KĀDS IR JURIDISKAIS PAMATOJUMS?

Mēs datus apstrādājam godprātīgi un likumīgi, tikai nodefinētajiem A,peria mērķiem.

  1. Pakalpojuma sniegšanai, līgumā noteikto saistību izpildei, pamatojoties uz likumdošanu par fizisku personu datu apstrādi veicot pirkumu.

Lai pilnvērtīgi nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu, mums nepieciešams Jūs identificēt - lai sastādītu līgumu, sazinātos par preču piegādi, saņemšanu, t.sk. rēķinu izsūtīšanu (atsevišķos gadījumos arī nesamaksāto vai kavēto maksājumu atgūšanai). Lai veidotos savstarpēji veiksmīga sadarbība, mums nepieciešami sekojoši personas dati: vārds, uzvārds, personas kods preču saņemšanai uzņēmuma vadītāju pilnvarotai personai, adrese vai objekta adrese, telefona numurs, e-pasta adrese, uzņēmuma bankas konta numurs. Veicot pasūtījumu, pirkumu vai noslēdzot līgumu, Jūs piekrītat savu datu apstrādei, lai pilnvērtīgi nodrošinātu Amperia1 Latvia sniegto pakalpojumu.

  1. Nodrošināt informāciju par aktualitātēm, pakalpojumiem, akcijām, klientu pasākumiem, semināriem, utt. Informācijas apmaiņai nepieciešami sekojoši personas dati: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese.

Lai informētu par jaunumiem, semināriem, klientu dienām, kas var papildināt Jūsu zināšanas par mūsu produktiem; informētu par izmaiņām Amperia darba laikā, piegāžu maršrutos, noliktavas darbībā, utt., kas var ietekmēt Jūsu preču saņemšanu un Jūsu saimniecisko darbību, ja saņemta Jūsu piekrišana.

KAS PIEKĻŪST JŪSU DATIEM?

Piekļuve Jūsu personas datiem ir tikai tiem Amperia darbiniekiem, kuriem tā nepieciešama ikdienas darba pienākumu veikšanai. Jūsu datus mēs varam nodot apstrādei datu saņēmējiem, kuri mums palīdz nodrošināt veiksmīgu darījuma izpildi, sadarbību vai informācijas izplatīšanai. Taču piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Jūsu piekrišana bija spēkā.

DATU GLABĀŠANA

Jūsu datu glabāšanas ilgums noteikts atbilstoši likumdošanai, mūsu iekšējiem kārtības noteikumiem.

DATU DROŠĪBA

Mēs aizsargājam Jūsu datus, izmantojot tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, kas atbilst mūsdienu prasībām. Dati tiek glabāti ES un netiek nodoti ārpus ES robežām. Mūsu drošības pasākumi tiek pastāvīgi atjaunoti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Izstrādātā datu drošības politika ir izveidota, lai aizsargātu Jūsu datus no neautorizētas pazaudēšanas, nelikumīgas izmantošanas vai netīšas iznīcināšanas.

SĪKDATŅU LIETOJUMS MĀJAS LAPĀ

Sīkdatne, saukta arī par cookies, ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā, tīmekļa vietne saglabā šo informāciju Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Plašāka informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu ir sniegta vietnē www.allaboutcookies.org. Mēs pieņemam, ka apmeklējot mūsu mājas lapu, esat iepazinušies un akceptējuši mūsu tīmekļa lietotnes noteikumus.

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti; atpazītu jaunus vai esošos klientus; atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus, piemēram, iestatījumus noklusējuma noliktavas attēlošanai; atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasītu, lai Jūs to darītu vēlreiz); atcerētos, vai Jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē; savāktu informāciju par www.amperia.lv lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus.

Ieslēgtas sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, taču tās nodrošinās Jums labāku pieredzi, vietni izmantojot. Tomēr Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai bloķēt sīkfailus. Tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nevarēs pareizi darboties. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā. Sīkfailus neizmantojam citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt sniegto piekrišanu un mēs turpmāk Jūsu personas datus vairs neapstrādāsim. Piekrišanu var atsaukt atrakstoties no jaunumu saņemšanas jebkurā jaunumu e-pastā vai  nosūtot e-pastu uz info@amperia.lv!

Pre-loader